İLETİŞİM

SMART AHŞAP
OFİS ADRESİ

Tepe Prime A-BLOK No:18
Çankaya/ANKARA 06800

Smart Ahşap

Sıkca Sorulan Sorular

Beğendiğiniz ürünün ürün açıklamalarında veya “Sepete Ekle” butonu altında teslimat tarihini görebilirsiniz.

Siparişinizin teslimat tarihini görmek için smartahsap.com üyeliğinize giriş yapınız.“Hesabınız”da yer alan “Siparişlerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz.“Sipariş Detayı” sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada “Tahmini Teslimat Tarihi” başlığında teslimat tarihinizi görebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik e-posta ve üyeliğinizde kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgi paylaşıyoruz.

Kargo takibiniz için smartahsap.com üyeliğinize giriş yapınız. “Hesabınız”da yer alan “Siparilerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. “Sipariş Detayı” sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada kargo detaylarını görebilirsiniz.

Sipariş oluşturma aşamasında vermiş olduğunuz güncel telefon numaranız ve e-posta adresinize kargo gönderi numaranız paylaşılacaktır. Kargo firması gönderi takip sayfalarından kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, banka kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.
Ayrıca, kapıda ödeme, kapıda kredi kartı, Hopi ile mobil ödeme, Garantipay, BKM Express ile ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

2 yıl parça garantisi ürün açıklamarında garanti ibaresi olan ürünler için geçerlidir. Ürünün sizin kullanımınızdan kaynaklanmayan sorunları için parça değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Merhaba

Bugün sizin için ne yapabiliriz?