Şimdiye kadar tüm Türkiye’de 1500’den fazla eve ulaştık! Aldığımız her siparişi en kısa sürede hazırlıyor ve güvenle evine getiriyoruz.

Siparişinizdeki ürünleri, ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz operasyon türlerine göre teslim ediyoruz. Teslimat türü aldığınız ürüne göre değişiyor. Teslimat detaylarında ürünün nakliye mi yoksa kargoyla mı geleceğini belirtiyoruz. Ürün sayfasında nakliye ile gönderilen ürünler için ‘Nakliyeli Teslimat’, kargo ile gönderilen ürünler için ‘Kargoyla Teslimat’ yazıyoruz.

Kargo ile yapılan teslimatlarda;

  • Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası e-posta yoluyla sizinle paylaşılır.
  • Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir.
  • Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmelisiniz ve kargodan kaynaklanan bir sorun varsa, ürünü kabul etmeyiniz ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturunuz.
  • Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün kargoya verilmeden yapılabilir.
  • Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir.
  • Kargonuzun teslim edilemediği durumlarda; aldığınız ürün, üretim yerine doğru geri dönüş yoluna girer ve siparişiniz için iade süreciniz başlar. Üreticimize geri geldiğinde de ücret iadeniz yapılır. Kargonuzun teslimatında sorun yaşanmaması için lütfen kargo takip sayfasından ilgili kargonun takibini yapınız.

Teslimat ücretleri ne kadar?

Teslimatı kargo ile yapılacak ürünlerde;
200 TL ve altındaki sepetlerde teslimat ücreti 15 TL ’ dir.
200 TL’nin üzerindeki sepetlerde ise teslimat ücretsizdir.

Yurtdışı ve adalara teslimatınız var mı?

Yurtdışı ürün gönderimimiz mevcuttur. Yurtdışı gönderileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalara ürün gönderim sürecimiz henüz mevcut değildir.
Dilerseniz ürünleri Türkiye sınırları içinde sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edebiliriz ve adalara gönderim sürecini kendiniz organize edebilirsiniz.